• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Isı Mekanik Sıhhi Tesisat

Adres :

Atatürk Mahallesi Yavuz Caddesi No: 105 İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Şenbayraklar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 244 58 49

Umut Isı Mekanik Sıhhi Tesisat isimli firmamız İzmir ilinde hizmet vermekte olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan yüzlerce firmadan bir tanesidir.

Sıhhi tesisat, çeşitli alanlarda çeşitli uygulamalar için yapılan sıvı taşıma sistemidir. Sıhhi tesisat sistemi kurmak için çeşitli boru ve vana ekipmanları kullanılır. Bu ekipmanların sağlam ve kaliteli olması, ilerleyen dönemlerde kullanan kişilere arıza çıkarmaması açısından önemlidir. Yine de arıza çıkarması ön görülecek şekilde bu tesisat kolay ulaşılabilir yerlere kurulmalıdır. Boruların onarılması ya da değiştirilebilmesi için borulara kolayca erişebilmek büyük önem arz etmektedir. Tesisat sisteminizin ömrünün uzun süreli olması için uzman bir ekip tarafından döşenmiş olması gerekmektedir.

İzmir tesisat ve bakım onarım sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet vermekten gurur duyarız. Umut Isı Mekanik Sıhhi Tesisat isimli firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu sayesinde müşterilerinden tam not almaktadır. Sıhhi tesisat hizmetimizin yanı sıra günümüzün ısınma teknolojisi olan doğalgaz kaloriferlerinin tesisatını da yapmaktayız. Doğalgaz kullanımının faydaları saymakla bitmez. Evinizde ya da iş yerlerinizde büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Doğalgaz temiz bir yakıt olduğu için zehirlenme riskinizi ortadan kaldırır. Çevre dostu olan doğalgaz, çevre kirliliği de oluşturmadığı için sık tercih edilir.

Evinizin tesisat işlemlerinde sizde profesyonel firmalardan hizmet alın. Umut Isı Mekanik Sıhhi Tesisat isimli firmamız size profesyonel hizmet sunmak için hazırdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR