• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Kompresör

Adres :

Fatih Sanayi Sitesi 2200 Ada 109/1 Sokak No: 13 Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Kapçak - Umut Kapçak

E-Posta Adresi :

yilmazkapcak54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 396 88 21

Whatsapp 2:

0 (505) 084 50 84

Umut Kompresör firması olarak Manisa'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Manisa makine alanında hizmet veren firmamız Umut Kompresör olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler makine alanında olup birçok sektörde kullanılan ve ihtiyaç duyulan kompresör üzerinedir. Sunduğu işlevi ile farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan kompresörün firma olarak birçok hizmetini sunmaktayız.

Kompresör makinaları atmosferden aldığı havayı sıkıştırarak hidrolik ihtiyaçların karşılanmasında kullanmak için depolayan makineye verilen isimdir. Elektrik motor gücü ile birlikte havayı vakumlayarak çalışan kompresörler yüksek oranda sahip olduğu tüpün içine sıkıştırmaktadır. Bu sebeple hidrolik işlerde kullanılması onu kimya, petrokimya, otomotiv, tekstil, gıda, sağlık, enerji ve cam endüstrisinde bir ihtiyaç haline getirmiştir. Bizlerinde firma olarak hizmetlerinden ilki kompresör satışıdır. Hiç kullanılmamış sıfır olarak sunduğumuz bu kompresörler hizmet sunduğunuz alanda kolay bir kullanımı sizlere sunmaktadır. Firmamız sunduğu kompresör ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanım için üretilmiş güvenli ürünlerdir.

Firmamız kompresör üzerine sunduğu bir diğer hizmeti ise tamir hizmetidir. Tamir hizmetimiz kompresör makinaları alanında deneyimli olan çalışanlarımız ile birlikte sunulmaktadır. Firmamız tamir hizmeti ile kompresörünüzü tekrar eksi performansını vermesini sağlamaktadır. Firmamız acil ihtiyacınız halinde günün her saati 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız sıfır ürün satışına ek olarak 2.el ürün satışı da yapmaktadır. 2. El ürünlerimiz uzman çalışanlarımız tarafından yenilenmiş ve sıfır ürünlerden farksızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR