• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Oto

Adres :

1512 Sok No: 56/a-b Alsancak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutkadir4747@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 039 60 47

Whatsapp 2:

0 (537) 039 60 47

Otomobiller şüphesiz teknolojinin insan hayatına sağladığı en büyük kolaylıklardan bir tanesini teşkil etmektedir. Hızlı ulaşım, güvenlik ve konfor gibi avantajları sayesinde otomobiller oldukça kısa bir süre içerisinde insan hayatındaki yerini bulmayı başarmış ve oldukça yoğun bir ilgiye maruz kalmıştır. Otomobillere gösterilen bu yoğun ilgi beraberinde merkezine otomobili alan birçok farklı iş kolunun da doğmasına imkan tanımıştır.

Otomobiller mekanizma olarak incelendiği zaman mekanik ve elektronik akşamlardan oluşmaktadır. Zaman içerisinde otomobilleri meydana getiren hem mekanik aksamlar hem de elektronik aksamlar gerek çevre koşulları gerek ise farklı sebeplerden ötürü yıpranmakta ve eski işlevlerini yerine getiremez hale gelebilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için otomobiller ile belirli bir kilometre yol kat edildiği zaman mutlaka araçların bir bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Bakım neticesinde ortaya çıkan hataların ve onarılması gereken bölümlerin ise kesinlikle onarılması gerekir.

İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe profesyonel hizmet sunmakta olan bayimiz müşterilerinin ve otomobillerinin güvenliğinin eksiksiz bir şekilde sağlanabilmesi için yenilikçi hizmetler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Sahip olduğumuz elektronik donanımlar sayesinde otomobillerde oluşan ancak insan gözünden kaçabilecek ufak hataları dahi kaçırmamakta, tespit edebilmekteyiz. Tespit edilen hatalar yine son teknoloji yöntemler ile düzeltilmekte ve onarılmaktadır. Bu sayede otomobiliniz sanki ömrü sıfırlanmış bir konuma getirilebilmekte ve sizin için daha konforlu ve güvenilir bir sürüş imkanı ortaya çıkmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR