• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Oto Lastik

Adres :

Beşeylül Mahallesi Turhan Alakent Caddesi No: 75 Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 263 77 45

Whatsapp 2:

0 (531) 234 63 53

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde halka hizmet sunan Umut Oto Lastik isimli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katılanlar arasında yerini aldı. Manisa'da oto lastik ve jant hizmeti sunmakta olan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, her geçen gün biraz da ha büyüyüp gelişiyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan kaliteli ve güvenilir firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hizmet veriyor. Müşterisini her hizmetinde memnun bırakan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir. Bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak firmamız, zirveye doğru büyük ve sağlam adımlar ile ilerliyor.

Manisa oto lastik ve jant, yüzlerce sürücüye lastik hizmeti sunmuş ve adeta kahraman gibi yetişmiştir. Her nerede olursanız olun, firmamız sizlere Hızır gibi yetişiyor ve lastik hizmetini ayağınıza kadar getiriyor. Ayrıca firmamız, oto tamir, jant tamiri, motor tamiri, yağ bakımı, araç iç tamir gibi birçok hizmet ile de yanı başınızda yer almaktadır. Sizler kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Firmamız, uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile müşterisin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Sizler de aracınızı firmamıza getirip uygun fiyata tamir veya lastik hizmeti almak istiyorsanız eğer bizlere iletişim numaramız üzerinden arayarak ulaşmanız ve randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Araç tamirinde kalıcı, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR