• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Sanat Spor

Adres :

Bahçelievler 1847 Sokak Tunalife Sitesi No: 33/b 2/3/4 Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Örs

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

murat-ors26@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 582 46 30

Whatsapp 2:

0 (536) 582 46 30

Whatsapp 3:

0 (553) 922 33 33

Çocuklarımız geleceğimizin en büyük teminatıdır. Bu yüzden çocuklarımızın eğitimi çok büyük önem arz etmektedir. Çocuklarımıza sanat, spor, hobi, kültürel aktiviteler alanında destek verecek ve sosyal hizmet sağlayacak kurumlar arasında Umut Sanat Spor olarak bizler her zaman yanınızdayız.

Umut Sanat Spor olarak Mersin eğitim sektöründe hizmet veren alanında profesyonel bir kurumuzdur. Kurumumuz Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde olup ailelerimizin kolayca ulaşabilecekleri bir konumda kurulmuştur. Bu sayede öğrencilerimizin bu imkânlara kavuşması konusunda büyük kolaylık sağlamaktayız.

Kurumumuzda fiziksel aktiviteler içiren yoga, dans, atletizm hareketleri gibi aktiviteler zihinsel olarak yapılabilecek resim, müzik, interaktif ders pekiştirme ve ayrıca açık havuzumuzda eğlence aktiviteleri yer almaktadır. Çocuklarımızın çok yönlü gelişmelerinin tamamlanmasında bu tür aktiviteler ve eğitimler büyük önem arz etmektedir. Umut sanat spor olarak biz bu durumun farkındayız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişimi için bütün imkânlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Profesyonel eğitmenlerimiz, öğretmenlerimiz, sanatçılarımız ile kaliteli bir eğitim hizmeti sunarak çocuklarımızın en hızlı şekilde doğru eğitime ulaşması için çabalamaktayız. Ayrıca çocuklarımızın akranları ile vakit geçirerek paylaşma, sevgi gösterme ve uyum içerisinde yaşama konusunda gelişimlerine de büyük katkı sağlamaktayız.

Eğer sizde çocuğunuzun bu çok yönlü eğitimi alarak kendini geliştirmesi ve faydalı bir birey olarak yaşamını sürdürmesini istiyorsanız irtibat numaralarımızdan ya da adresimizden bizlerle iletişime geçerek sizde bu hizmetten faydalana bilirsiniz. Sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR