• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Vinç ve Platform

Adres :

Birlik Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No : 13 İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Akmaz

E-Posta Adresi :

umutlaleee@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 053 15 95

Umut Vinç ve Platform birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır faaliyet gösterdiği sektörde aktif olarak hizmet vermektedir. Deneyimli bir ekip ve vinç araçlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. İhtiyaç duyduğunuz önemli bir hizmeti firmamız farkıyla sizlerin istifadesine sunuyoruz. İlimizde önemli bir boşluğu doldurarak müşterilerimizin talep ve beklentilerine cevap veriyoruz. Yıllardır sahip olduğumuz yoğun çalışma temposu firmamızın hizmetlerine gösterilen rağbetin bir göstergesidir. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde öncü firmalar arasındayız.

İstanbul vinç ve forklift olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Vinç ve forklift kiralamak isteyen müşterilerimize araçlarımızla hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Sizlere sunduğumuz iş makineleriyle ihtiyaç duyduğunuz önemli bir hizmeti yerine getirmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri verdiğimiz hizmetlerin kalitesini daha da geliştirerek sizlerin istifadesine sunduk. Yenilikçi bir anlayışla faaliyet gösterdiğimiz sektördeki teknik yenilikleri edinerek sizlere ulaştırdık.

Firmamız sizlere ulaştırdığı hizmetleri bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmanız için aradaki engelleri kaldırıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz anda bizlere iletişim adreslerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmetlerimizi ivedilikle ulaştırıyoruz. Geniş bir araç kapasitesine sahip bir firma olarak bu araçlarımızı sizlerin istifadesine sunuyoruz. Güvenilir ve nitelikli hizmetler almak isteyen müşterilerimiz için müracaat edebilecekleri en iyi adres olarak faaliyet gösteriyoruz. Sizlerin bizlere verdiği destek ve gösterdiği rağbet ile sektörümüzde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR