• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünal Büfe & Tütüncülük

Adres :

Akdeniz Mah. Güzeloluk Cad. No: 102c Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

omryldz1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 210 55 55

Mersin Erdemli’de yılları aşkın tecrübe birikimi ve sağlam müşteri profilimiz ile alanında en sık tercih edilen ve güvenilen bir işletme olmaya devam ediyoruz. Bu başarılarımızı, hiç kuşkusuz siz değerli müşterilerimiz ile kurduğumuz karşılıklı güven ve samimiyet bağına borçluyuz. Müşterilerimiz ile daima şeffaf ve dürüstlük ilkesi bağlamında kurduğumuz karşılıklı diyalog ile bağlantılar kuruyoruz.

Mersin alışveriş sektöründe, bizi diğer firmalardan ayıran en keskin ve net ayrım noktası müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz çalışma prensibimizdir. Müşterilerimizden gelen her türlü öneriyi ve isteği, asla göz ardı etmiyoruz. Hatta bu istek ve öneriler sayesinde her geçen gün daha iyisini ve kalitelisini yapmaya devam ediyoruz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler, birinci sınıf kalitede ürünlerdir. Bu ürünlerin teminatını, alanında güvenilir ve kaliteli firmalardan sağlıyoruz. İşletmemizde birçok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, her defasında bizi tercih etmesi için de bu ürünlere her zaman yenilerini eklemek için araştırmalarımız ve çalışmalarımız da devam ediyor.

Sizler de Mersin’de, alanında belli bir güven sağlamış, her zaman kaliteli ve taze tütün satışı gerçekleştiren ve müşterisinin memnuniyetini çalışma disiplinin merkezine koymuş bir işletmeden hizmet almak istiyorsanız sizleri mağazamıza bekliyoruz. Aradığınız her çeşitten tütün ürününü; kaliteli ve güler yüzlü bir hizmetle almak için sizleri Erdemli’de bulunan mağazamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR