• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünal Oto Kurtarma Taşıma

Adres :

İvedik Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Ünal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 893 55 62

Donanımlı araçları ve işini iyi bilen çalışan kadrosu ile Ankara yol yardım alanında profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmamız Ünal Oto Kurtarma Taşıma birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarını sürdüren firmamız ihtiyacınız olan her an yanınızda. Yol yardım hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve sorun hakkında bilgi alarak konumunuza en yakın olan aracı yönlendiriyoruz.

En kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlayan alanında uzman çalışanlarımız aracınızı istediğiniz konuma kadar kısa sürede sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Taşıma sırasında aracınıza ve size herhangi bir şey olmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Fiyatlarımızı uygun oranlarda tutarak sizlere ekonomik açıdan da her zaman destek oluyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. İş yerimize gelen müşterilerimizi en güzel şekilde karşılayarak akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında bilgiler vererek de bize tam anlamıyla güvenmenizi sağlıyoruz.

Yol yardım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bizi cep telefon numaralarımızdan arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize dilediğiniz zaman mail göndererek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar