• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünalan Kardeşler Çiftliği

Adres :

Zir Mahallesi Ali Gürgür Sokak No : 65 Nevşehir » Hacıbektaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Ünalan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 833 72 65

Whatsapp 2:

0 (536) 254 60 59

Ünalan Kardeşler Çiftliği, Nevşehir hayvancılık sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Hayvancılık sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak zordur. Çünkü müşteriler güvenilir hizmet almak ister. Müşteriler için satın alınacak hayvanın kilosu, hangi koşullarda beslendiği ve fiyatı önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız tüm detaylara dikkat ederek hizmet vermektedir.

Hayvancılık alanında hizmet veren firmamız küçükbaş hayvan satışı yapıyor. Bizler yıllardır bu sektörde hayvan satışı yapıyoruz. Beslemek için almak istediğiniz küçükbaş hayvanı çiftliğe gelerek alabilirsiniz. Aynı zamanda adaklık ve kurbanlık için küçükbaş alabilirsiniz. Farklı kilolarda ve yaşlarda hayvanlar satışa sunulmaktadır. Bu hayvanlar arasından kendi bütçenize uygun olan küçükbaşı kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Bizler tüm küçükbaş hayvanları sağlığa uygun koşullarda besliyoruz. Doğanın içinde büyüyen hayvanların sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılıyor. Eğer isterseniz almış olduğunuz hayvanın kesimi de yapılıyor. Kesim için çiftlik içerisinde özel alan kullanılıyor. Sağlığa uygun koşullarda kesim yapılıyor. Kesilen hayvanların temizlemesi de yine ekibimiz tarafından yapılıyor.

Bizler yılların bilgi ve birikimine sahip bir işletmeyiz. Profesyonel hizmet garantisi verdiğimiz gibi uygun fiyata satış işlemleri yapıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için kesme ve temizleme hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarımızı sağlığa uygun koşullarda gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizden daima olumlu dönüşler alıyor, müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Sizler de bölgede doğru ve güvenilir hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilir, vermiş olduğumuz küçükbaş hayvan satışı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR