• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uras Alüminyum

Adres :

- Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Aslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 393 03 44

Whatsapp 2:

0 (546) 866 73 58

Uras Alüminyum, birmilyonnokta.com üyesi olarak Kocaeli üzerinde hizmet veriyor. Kocaeli ferforje ve metal dekorasyon alanında hizmet veren firmamız yılların bilgi ve birikimine sahiptir. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak geniş kapsamlı çalışmalar yapar. Ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı pek çok yapı için tasarım ve üretim yapmaktayız. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızı tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ferforje ve metal dekorasyon üzerine pek çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Uras Alüminyum ailesi olarak her zaman yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ömrü de uzuyor. Bizler müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda tasarım, üretim ve kurulum yapıyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız arasında alüminyum doğrama, PVC doğrama ve alüminyum korkuluk hizmeti yer alıyor. Bizler aynı zamanda cam balkon sistemleri üzerine tasarım, üretim, kurulum ve bakım hizmeti veriyoruz. Pileli sineklik üretimi yapıyoruz.

Farklı alanlarda kullanılması üzerine tasarladığımız ürünler yüksek kaliteye sahiptir. Bu ürünler her zaman profesyonel ekip eşliğinde üretilir. Firma olarak ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı yapılar için hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin tamamı kalite standartlarına uygundur. Aldığımız ölçüler üzerine farklı modellerde ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. İhtiyaç durumunda tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler uygun fiyat aralığında sizlere sunuluyor. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilir, çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR