• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ürkmez Smyrna Kuaför Spa & Güzellik Salonu

Adres :

Mersinalanı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 82/b Ürkmez/seferihisar İzmir İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Koruk

E-Posta Adresi :

sevinckorukdurmuskoruk59@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 813 82 43

İzmir Seferihisar’da güzellik ve kişisel bakım alanında hizmet sunan firmamız her zaman en kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Cilt bakımdan, el ayak bakımına, dermapen cilt yeniliği ve gözaltı morluğu tedavisi gibi bayanların çok fazla talep ettiği hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Kuaför, kişisel bakım ve güzellik salonu, bölgesel incelme yöntemleri ve cilt bakım uygulamaları gibi pek çok konuda profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. İzmir Seferihisar’da hizmetlerini sürdüren firmamız önde gelen güzellik merkezlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Güzellik alanında yaşanan en son gelişmeleri yakından takip eden firmamız bütün deneyimlerini kullanarak sizlere kusursuz hizmet sunmaya çalışıyor. Hizmet odaklı çalışma anlayışımız ile bayanlara unutamayacakları bir bakım garantisi sunmaktayız. Uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde sizler de daha kaliteli iş anlayışından faydalanabileceksiniz.

İzmir güzellik merkezi olarak bizler, bayanları ihtiyacı olan her türlü hizmetle buluşturuyoruz. İşimizi yerine getirirken güven, hoşgörü, sevgi ve saygı ilkelerine özen gösteriyor ve insan ilişkileri yüksek çalışanlarımızla aynı zamanda bir terapi merkezi özelliği taşımayı amaç ediniyoruz. Her bayanın güzel olduğuna inanan firmamız, sunduğu bakım hizmetleri ile güzelliklerini arttırmayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle her zaman daha iyisini sunmanın yollarını aramaktayız. Güzellik merkezimizin hijyenik bir ortam olmasına ayrıca dikkat etmekteyiz çünkü sağlığın hizmetten daha önce geldiğine inanıyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetin bir araya geldiği firmamızda istediğinize kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR