• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urya İstif Makinaları

Adres :

7416/1 Sokak No : 122/ A 5. Sanayi Sitesi İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Can - Mustafa Gürocak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 671 15 96

Whatsapp 2:

0 (545) 620 22 89

Profesyonel ekibi ve son teknoloji donanımlı ekipmanları ile kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Urya İstif Makinaları birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır. Beklentilerinize uygun çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden her zaman memnun kalmanızı sağlıyoruz.

İzmir forkliftalanında çalışmalarını sürdüren firmamız dizel forklift tamiri hizmeti, akülü forklift tamiri hizmeti, istif makinaları tamiri hizmeti, forklift yedek parça satışı hizmeti ve forklift bakımı hizmeti gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde ve bir arada sunmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ile istif makinalarınız, dizel forklifleriniz ve akülü forklifleriniz için bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Sorunu kısa süre içerisinde tespit ederek tamamen ortadan kaldırıyoruz. Düzenli bakımlar yaparak hem uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyor hem de sizleri yeni forklift alma masrafından kurtarıyoruz.

Forklift için gerekli olan her türlü yedek parçanın satış hizmetini sunuyoruz. Her bütçeye uygun şekilde hizmet veriyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak da müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz.

Forklift alanındaki hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, web sitemize göz atabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Linde Forklift parçaları satışı için bizimle iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR