• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uslu Oto Orjınal Yedek Parça

Adres :

Akdeniz Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No 171/a Çamlık Karşısı Erdemli/mersin Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Uslu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

musauslu57@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 142 23 61

Whatsapp 2:

0 (535) 476 90 15

Whatsapp 3:

0 (533) 142 23 61

Whatsapp 4:

0 (535) 476 90 15

Kullandığımız araçlarımız mekanik parçaların birleşimi ile üretilmelerinden dolayı belirli bir zaman sonra parçalarında yıpranma, eskime veya kaza sonucu değiştirilmesi gereken parçalar olabilir. Orijinal parçalar ile sizlere bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren Uslu Oto Orijinal Yedek Parça olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Uslu Oto Orijinal Yedek Parça Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Mersin oto yedek parça sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin değişim gerektiren araç parçalarının orijinal olarak teminini gerçekleştirmekteyiz. Bu orijinal yedek parçalarımızı her marka araç ve model için sağlamaktayız. Daha sonrasında bu parçaların araçlarınız üzerine takılmasını gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ürünler kullanarak, araçlarınıza zarar vermeden bu işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Çalışan ustalarımız alanında uzun yıllar vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet talep edebilirsiniz.

Eğer sizlerde oto kaporta, boya, yedek parça hizmetine ihtiyacınız var ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uslu Oto Orijinal Yedek Parça iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi, fiyatlandırmalarımızı öğrenebilirsiniz. Uslu Oto Orijinal Yedek Parça olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR