• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Usta Dekorasyon

Adres :

Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Usta

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 906 30 85

Usta Dekorasyon olarak;Tekirdağ Çorlu yapı dekorasyon firmaları,Tekirdağ Çorlu yapı dekorasyon ustaları,Tekirdağ Çorlu alçı boya ustası,Tekirdağ Çorlu alçı boya işleri,Tekirdağ Çorlu anahtar teslim dekorasyon,Tekirdağ Çorlu dekorasyon firmaları,Tekirdağ Çorlu en iyi dekorasyon ustaları,Tekirdağ Çorlu daire tadilat tamiratı,Tekirdağ Çorlu banyo tadilat tamiratı,Tekirdağ Çorlu mantolama firmaları,Tekirdağ Çorlu mantolama fiyatları,Tekirdağ Çorlu mantolama ustaları,Tekirdağ Çorlu anahtar teslim mantolama , vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yapılar insanlığın barınma ve çalışma ortamını sağlar. Yüzyıllardır insanlığın barınma ihtiyacı ortadan kalkmadığı için her zaman yapılara ihtiyaç duyulmuş, farklı coğrafyalarda, farklı özelliklerde yapılar inşa edilmiştir. Gerek kültürel izler taşıyan gerekse coğrafi özellikler barındıran yapılar kalitesine bağlı olarak ve maruz kaldığı dış etkenlere bağlı olarak uzun yıllar ayakta kalabilir. Fakat tamamının belli bir ömrü vardır. Zaman zaman yapılan restorasyon uygulamaları ile yapıların ömrü çok daha uzatılabildiği gibi daha modern ve daha estetik bir hal alabilir. Hatta yok olma noktasına gelmiş tarihi yapılar restorasyon sayesinde yeniden şaha kaldırılabilir, tarihe tanıklıklarını sürdürmeleri sağlanabilir. Bütün bu hassasiyetle Tekirdağ/Çorlu’de hizmet verenUsta Dekorasyonfirmamız bu güne kadar yüzlerce projenin üstesinden gelmiş, her geçen gün yenileri üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Tekirdağ inşaat,yapı dekorasyonsektörünün en köklü firmalarından birisi olan işletmemiz, benzersiz restorasyon çözümleri üretmektedir. Yıpranmış yapılar, tarihi dokusu zarar görmüş yapılar, hasar oluşmuş yapılar profesyonel ustalarımızın ve mühendislerimizin elinde siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onarılmakta, tamir edilmekte ve istenen konsepte dönüştürülmektedir. Ustalarımız projelendirme ve çizim dâhil bütün detaylara riayet ederek yapıları ister orijinal hallerine dönüştürmekte ister modern bir konsepte kavuşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR