• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Usta Eller Oto Kuaför

Adres :

Sanayi Mah. Sanayi Sitesi 205 Blok No : 11 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Gökdemir - Hasan Akar

E-Posta Adresi :

travian_amiri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 219 94 04

Whatsapp 2:

0 (530) 281 16 41

Araçlarımızda geçirdiğimiz vakit her geçen gün artmaktadır. Bu yönde rahatlık, görünüm, iç fonksiyonlarla ilgili yenilikler karşımıza çıkmaktadır. Fakat araçlarda kullanılan malzemeler zaman geçtikçe eski görünümlerini kaybetmektedirler. Bu safhada bizler devreye girmekteyiz.

Kocaeli otomotiv sektörü içinde bulunan Usta Eller Oto kuaför olarak iç dış temizlikte araçlarınıza zarar vermeyen temizlik malzemeleriyle usta ellerde temizlenip korunmaktadır. Sektörde, uygun fiyatlı, gelişmiş teknoloji ve profesyonel ekibimizle sizlere sunduğumuz bu hizmet anlayışı piyasadaki rekabette avantaj elde etmekteyiz. Üstün temizliğe kısa zamanda, siz hiçbir zahmette bulunmadan en uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Olması gereken yerde doğru ürünleri kullanarak kaliteli sonuca daha kısa sürede ulaşmaktayız.

Ürünlerimizi her zaman yüksek kaliteli seçerek size en garantili, en güzel sonucu vermekteyiz. Sektördeki faaliyetlerimizde siz değerli müşterilerimize araçlarının ihtiyacı olan konularda zengin ürün çeşitliliğimiz ile çözüm sunmaktayız. Bizim için en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetine dayalı çalışma standardımız vardır. Çalışmalarımızın hepsinde profesyonel, tecrübeli çalışanlarımızla garantili sonuç vermekteyiz.

Sektördeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmeleri zaman kaybetmeden müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere yansıtmaktayız. Sektördeki başarılarımız ile tercih edilebilirlik konusunda bir adım öne geçmekteyiz. Araçlarınıza uyguladığımız iç dış temizliğin yanı sıra seramik kaplama, pasta cila, far temizleme, motor temizleme, boya koruma gibi uygulamalarımız da yer almaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda bu uygulamaları veya uygulamayı profesyonel bir ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerde araçlarınıza değer veriyorsanız bize uğramadan karar vermeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR