• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üstün Hayır Lokma

Adres :

Başçavuş Sokak 27b Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Songül Üstün

E-Posta Adresi :

reysan-21@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 760 38 49

Whatsapp 2:

0 (505) 760 38 49

Whatsapp 3:

0 (537) 737 10 21

Firmamız Üstün Hayır Lokma, Ankara Çankaya’da Songül Üstün tarafından gönüllere dokunması amacıyla kurulmuştur. Ankara Pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamız; hayır sahipleri adına kıymetli halkımıza birbirinden lezzetli ve ücretsiz hayır lokması dağıtmaktadır.

Halkımızın sağlığına ciddi derecede önem veren firmamız hamur üretiminden başlayıp, hizmet sırasındaki sürece dek hijyene büyük önem vermektedir. Ankara’nın her yerine ulaşabilen Üstün Hayır Lokma olarak biz; sizin seçiminize bağlı olarak halka lokması ve saray lokması olmak üzere tatlı lokma ve tuzlu lokma lezzetlerini sunabiliyoruz. Firmamız bünyesindeki bütün çalışma arkadaşlarımız, Üstün Hayır Lokma’nın amacının gönüllere dokunmak ve hayır sahiplerine aracılık etmek olduğunu derinden bilmektedir.

Firmamız Üstün Lokma; sevdiklerinizin cenazesinde, 7’sinde, 40’ında, bayram günlerinde, çocuğunuz yeni doğduğunda ve iş yeri açılışında sizin hep yanınızdadır ve hizmette bulunmaya hazırdır. Aile arasında düşündüğünüz tüm etkinliklerinizde, düğün nişan gibi özel günlerinizde misafirlerinize ikramlarda bulunmak istediğinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Üstün Hayır Lokma’yı tercih ederek sizin adınıza ücretsiz lokma dökmemizi ve halka dağıtmamızı da sağlayabilir, bu şekilde aklınızdakileri kolayca hayata geçirebilirsiniz. Profesyonel ve işinde deneyimli ekiplerimiz sayesinde bu alandaki tüm isteklerinizi karşılamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ankara’nın her bir köşesine ulaşabilen, hijyene ve halkımızın sağlığına kıymet veren ve siz hayır sahipleri adına sizin için lokma dağıtılmasını isterseniz Üstün Hayır Lokma sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR