• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uthaga Bubher Music

Adres :

Meşedibi Sokak, Gümüşpınar Mahallesi Soğanlık, Kartal, İstanbul Türkiye İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Güner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uthagabubher@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 787 20 48

Whatsapp 2:

0 (535) 744 13 17

İstanbul eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan firmamız sizlere farklı bir dünyanın kapısından giriyormuşsunuz hissi yaratacak. Herkesin kendinden bir parça bulacağı mekânımızda sınırsız eğlence sizleri beklemektedir.

Eğlenceyi bu kadar ön planda tutarken işimizi de profesyonelce yapmayı da ihmal etmemekteyiz. Ekibimiz hayallerinizi gerçekleştirebilmek için işlerini severek ve özenle yapmaktadır. Kartal’da profesyonel ses kayıtlarınızı gerçekleştirebileceğiniz stüdyomuzda üst düzey kalitede ekipmanlar ile çalışılmaktadır. Kayıt seanslarınıza alanında uzman ses teknisyenimiz eşlik etmektedir. Dilerseniz stüdyomuzda mix parça kayıtlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Klip ve video çekimlerinizi üst düzey ekipmanlar ile yapan ekibimiz son derece nitelikli işler ortaya koymaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimleri gerçeğe yakınlık derecesi ve görüntü kalitesi ile müşterilerimizi memnun etmektedir. Müşteri memnuniyeti firmamızın öncelikli hedefidir.

İsteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiş firmamız sizlere kanal kayıt imkânı da sunmaktadır. Bu kayıt yönteminde kayıtta kaç tane enstrüman var ise tek tek kayıt altına alınır sonra proje ile birleştirilir. Profesyonel albüm kayıtlarında da kullanılan bu kayıt türü hücum kayıt yöntemine göre çok daha nitelikli sonuçlar ortaya koymaktadır.

Yetkin prodüktörlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz full prodüksiyon işler makul fiyatlardadır. Her biri kendi alanlarında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Ses kayıt, video-klip-fotoğraf çekimi, mix parça kaydı vb. işlemlerinizde firmamızı güven ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR