• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uysu Beauty Center

Adres :

Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No: 5/a Daire 13 Deluxia Palace Batı ( Watergarden Avm Karşısındayız ) İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hanime Uygur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uysuguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 587 63 47

Tüm seçkin ve özel firmalar gibi Uysu Beauty Center da birmilyonnokta.com üyesidir. Yeni normal olan bu alışmakta zorlandığınız ama yapmakta mecbur olduğunuz hayat tarzınızda alışılan standartları korumak mental olarak oldukça zor bir durum haline geldiğinin farkındayız. Ancak kendinizi daha güçlü ve adapte olmuş hissedebilmeniz için mümkün olduğu kadar eski alışkanlıklarınızı devam ettirmek ve özellikle kişisel bakımınızı aksatmamak oldukça önemli.

Pandemi sebebiyle ilk etapta herkes gibi siz de gerekli bakımları evde kendiniz yapmayı denemiş olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu durum artık geçici olmaktan çıkıp yeni normal denilen bir hal almakta. Güzellik merkezimiz de bu bilinçte olup gerekli tüm hijyen şartlarını yerine getirmektedir. Zaten kişisel bir bakım ve hizmet sağladığımız için pandemi olsun olmasın hijyen bizim için önem sıralamasında bir numaradadır.

İstanbul güzellik merkezi sektörü çok kalabalık ve rekabet dolu. Burada sadece en iyiler kalabilmekte. Uysu Beauty Center olarak biz de en iyisi olduğumuz ve en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edindiğimiz için rakiplerimizi geride bırakmış bulunuyoruz. Teknolojiyi ve sürekli değişen güzellik trendlerini yakından takip ederek size ve yüzünüze en yakışacak şekilde uyarlıyoruz. Bu sayede herkes gibi değil tam istediğiniz gibi farklılık elde ediyorsunuz. Güzellik merkezimizde yaptığımız küçük dokunuşlar ile büyük ve olumlu farklılıklar yaratan deneyimli ekibimizle tanışmak için randevu alarak merkezimi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR