• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzay Ticaret Yapı Malzemeleri ve Hafriyat

Adres :

Yeni Mahalle Demirköy Caddesi No: 6 İğneada Kırklareli Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Demir-serhan Demir

E-Posta Adresi :

uzayyapiinsaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 774 41 01

Whatsapp 2:

0 (531) 373 50 90

Whatsapp 3:

0 (533) 774 41 01

Whatsapp 4:

0 (531) 373 50 90

Kırklareli yapı malzemeleri başlığı altında yerini alan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ve öncü isimlerden biri oluşu ile ihtiyaçlarınıza yanıt olmaya geliyor.

Yorulmanıza, işinizi gücünüzü bir kenara bırakmanıza, değerli zamanınızdan çalmanıza ve aslında gerek tadilat gerekse de dekorasyon için ayrıca zaman ayırmanıza artık gerek yok. Zira biz istediğiniz an yanınızda olmaya, ihtiyacınız olan hizmetleri tarafınıza sunmaya hazırız.

Yeryüzünde insan ile insan hayatına verilen değer arttıkça iş kollarına verilen değer dolayısıyla da inşaat sektörüne dâhil olan yüksek teknolojiyle uzmanlaşmış insanların gücüne yönelik değer de artmış olacaktır. Bunun bilincinde olan ve kısa zaman içerisinde siz değerli müşterilerinin öncelikli çözüm ortaklarından biri haline gelen firmamız, deneyimli kadrosuyla, bölgedeki en büyük makine parkuruyla tabi bir de hafriyat, inşaat, yol ve altyapı işlerine yönelik etkin çözümleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yapı malzemesinde aradığınız çeşitliliği bulabileceğiniz firmamız ile beklenti ve isteklerinize karşılık alırken en önemli ilkelerimizden biri olan müşteri memnuniyetini sağlayabilmemizde de etkili olmaktasınız.

Çatıdan dış cepheye, banyodan mutfağa, kaloriferden elektrik tesisatına, fayanstan kalebodura, dekorasyondan boyaya ve dahası birçok hizmete bünyemizde yer vermekteyiz. Bahçe bakımıyla temizliğini ve tabi ev temizliğini de üstlenen firmamız kısaca sizleri hiç ama hiç yormuyor. Hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeksizin siz değerli müşterilerimizin beklenti ve istekleri doğrultusunda tarafınıza sunmak için bir telefon kadar uzağınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR