• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzm. Diyetisyen Harun Koyuncu

Adres :

Fenerbahçe Mahallesi Fener Kalamış Caddesi Çınarlı Apt.no: 72/4 Kadıköy/ İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Koyuncu

E-Posta Adresi :

f5diyet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 824 05 66

Whatsapp 2:

0 (507) 824 05 66

Yaşamımız sırasına her insan sağlıklı yaşam sürmek için çabalamaktadır. Bu çabanın başarıya ulaşması için gerekli sabır ve çalışmayı göstermelisiniz. Düzenli beslenme, spor yapma, sağlıklı beslenme gibi şartları yerine getirmelisiniz. Sorun yaşıyor ve tek başımıza gerçekleştiremiyorsak profesyonel destek almalısınız. Uzm. Diyetisyen Harun Koyuncu olarak bu hizmeti sizlere bizler sağlamaktayız.

Uzm. Diyetisyen Harun Koyuncu İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul danışmanlık sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere sağlıklı bir yaşam sürmenin püf noktalarını öğretmekte ve bunu uygularken sizlere destek olmaktayız. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek, kilo almak veya beslenme düzeni oluşturmak için gerekli çalışmaları sağlamanız sırasında yanınızdayız. Sizlere alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer sizlerde aşırı kilolu olmaktan, zayıf olup kilo alamamaktan ve beslenmeyi düzenli hale getirememekten şikâyetçi iseniz doğru adrestesiniz. Uzm. Diyetisyen Harun Koyuncu iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Uzm. Diyetisyen Harun Koyuncu ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar ve sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR