• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzm. Dyt. Berrin Esra Akkuş

Adres :

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. Mahall Ankara D1 Blok No: 61 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berrin Esra Akkuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 027 61 27

Whatsapp 2:

0 (506) 121 60 30

Ankara’da hizmet sektöründe başarılı ve uzman firmalardan biri olarak gösterilen Uzm. Dyt. Berrin Esra Akkuş birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Sağlıklı beslenme düzeni sadece kilo verme veya alma için değil mevcut sağlık sorunlarının üstesinden gelmenin bir yoludur. Bu nedenle özellikle hayatın belirli dönemlerinde sağlıklı beslenme düzenini takip etmek hayati önemdedir. Bu nedenle, alanında uzman kişilere danışmak son derece elzemdir.

Firmamız, danışanlarımıza beslenme düzeniyle ilgili her konuda yardımcı olmaktadır. Kilo alma veya verme sadece estetik görüntü için değil, sağlıklı bir vücuda kavuşmak için de gereklidir. İdeal kilonun altında veya üstünde olmak bazı hastalıklara yakalanmayı kolaylaştırdığı için ideal kiloya kavuşmak ve bunu sürdürebilmek için doğru beslenme düzenine sahip olmak gerekir. Diyetisyenimiz, yaşınıza, işinize ve en önemlisi vücut yapınıza uygun bir program hazırlayarak sağlıklı bir görünüşe ulaşmanızı sağlar. Bunun yanında çeşitli hastalıklar çerçevesinde diyetisyenimiz danışmanlık vererek tedavinizin en önemli aşamalarından biri olan sağlıklı beslenmeyi hayatınıza güvenli bir biçimde adapte eder. Ayrıca sporculara, çocuklara ve menopoz dönemine yönelik beslenme danışmanlığı hizmetini de vermekteyiz.

Ankara hizmet sektöründe profesyonel hizmet sunan firmamız, danışanlarına en doğru yoldan yardımcı olur. Alanımızdaki değişimleri başarılı bir şekilde programımıza adapte ederek danışanlarımızı en iyi şekilde yönlendirme gayreti içerisindeyiz. Yoğun çalışmamızın sonucunda olumlu sonuçlar almanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor ve çalışmalarımıza tutkuyla devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR