• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Akü

Adres :

Süvari Mahallesi 1689 Sokak No 15 /a Etimesgut/ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Aydın - Ahmet Ayer

E-Posta Adresi :

neontimediehard@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 721 19 28

Whatsapp 2:

0 (535) 443 08 62

Elektrik ve elektronik hayatımızın her alanında bizlere kolaylıklar sağlayan büyük önem sahibi olan teknolojilerin başında gelmektedir. Bu teknolojiler gün içerisinde birçok kez kullanmış olduğumuz araçlarda da mevcuttur. Araçlar içinde kullanmış olduğumuz bu teknolojilerin çalışabileceği ve güç alabileceği ana kaynak olarak da aküler görev yapmaktadır. İşte bu akülerin temini ve uygun fiyatlar eşliğinde araçlarınıza montelenmesinde bizler Uzman Akü olarak profesyonel bir süreç eşliğinde destekler vermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, kalite standartları bakımından yüksek hizmetlere Uzman Akü güvencesi ile erişim sağlayabilirsiniz.

Uzman Akü olarak Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde bulunan işletmemizde sizlere gerekli olan akü temin ve değişim hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli, güvenilir, etkili, verimli, hızlı, sağlam, uzun ömürlü, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere sunulması neticesinde Ankara oto yedek parça alanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir bir akü hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip olan hizmetlerin sizlere ulaştırılmasında büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Yetkili bayii olarak sizlere Bosch, Orbus, Varta, Duracell, Mutlu, Yiğit, Diehard, İnci, Performance gibi sektördeki çoğu markanın ürünlerini hızlıca temin ederek, araçlarınıza monte ve değişim işlemini uygulamaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde Uzman Akü olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR