• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Diyetisyen Aslı Öz Beslenme ve Diyet Merkezi

Adres :

Aşağı Hisar Caddesi No: 55 Manavgat/antalya Türkiye Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Öz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dyt.asli.07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 859 28 11

Sağlıklı bir hayata sahip olmayı herkes ister. Fakat alıştığımız beslenme düzeni, rahatsızlıklarımız, duygu değişimleri veya vücut yapımızla bunu pek başaramıyoruz. Sağlıklı yaşamayı başarmak için uzman kişilere ihtiyaç duyuyoruz. Antalya danışmanlık sektöründe ise Uzman Diyetisyen Aslı Öz Beslenme ve Diyet Merkezi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Değerli danışanlarımızın ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda gerekli çalışmaları yapıyor, sağlıklı bir yaşam için adım atıyoruz.

Bildiğimiz gibi insanların farklı özelliklere sahip olması arasında metabolizma yapılası da bulunmaktadır. Metabolizma hızı kişiden kişiye değişmektedir. Bu yüzden beslenme düzeni her kişiye ayrı olarak hazırlanmaktadır. Biz, işimizi profesyonellikle gerçekleştirmek istediğimiz için kişiye özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Danışanlarımızın vücut yapısı, beslenme düzeni, metabolizma hızı göz önünde bulundurularak beslenme planı oluşturulmaktadır. Eğer kişinin rahatsızlığı ve kullandığı ilaçlar bulunuyorsa bunlar da oluşturulan beslenme düzenini etkilemektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak danışanlarımıza özel beslenme düzeni oluşturuyoruz. Danışanlarımızın sağlıklı kilo vermesini, sağlıklı kilo almasını ve sağlığını koruması için özenle ve dikkatle çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış olmamız ve tecrübe sahibi olmamız sayesinde danışanlarımız için en iyi hizmeti sunuyoruz. Kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye gayret ediyoruz. Bu sayede danışanlarımıza eksiksiz hizmet vermiş oluyoruz. Danışanlarımızın memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak için profesyonel, güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli ve en önemlisi saygılı ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Sizler de sağlıklı bir yaşam için profesyonel desteğimizi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR