• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Diyetisyen İrem Kübra Aslan Beslenme ve Diyet Merkezi

Adres :

Osmanağa Mahallesi Tayyareci Sami Sokak No: 1/1 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrem Kübra Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytiremaslan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 818 41 48

Merkezimiz; İstanbul danışmanlık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektir. Merkezimizin amacı beslenme ve diyet danışmanlığı alanlarında siz değerli danışanlarımıza bilimsel bilginin ışığında hizmet sunmaktır. Bu amacımız doğrultusunda kilo almak ya da vermek isteyen veya hastalık gibi sebepler ile beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyen danışanlarımıza kişiye özel beslenme programları uygulayarak bilinçli bir biçimde beslenmelerine yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Diyetisyen olarak öncelikli hedefim kişiye özel yapılan metabolik analizler eşliğinde başarılı bir diyet uygulaması hazırlamak ve gözetim altında danışanıma uygulamaktır. Böylelikle hem danışanlarımın yaşam kalitesini arttırmaya hem de kendisi ile barışık olmalarına katkı sağlamaya hizmet etmek istiyorum. Bu hedefim doğrultusunda faaliyet alanımdaki tüm bilimsel gelişmeleri yakından takip ediyorum. Danışanlarıma en güncel hizmeti sunarak yaşam kalitelerinde farkındalık yaratmalarına eşlik ediyorum.

Merkezimizde beslenme ve diyet danışmanlığı iki ayrı odadan oluşmaktadır. Birinci oda sağlıklı beslenme mutfağımızın bulunduğu mekândır. Bu birinci odada besinlerin satın alınmasından hazırlanmasına; pişirilmesinden saklanmasına kadar her konuda en ince detaya kadar danışanlarımız bilinçlendirilmektedir. İkinci odada ise danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Danışmanlık hizmeti kapsamında öncelikle danışanlarımıza kan testi ve vücut analizleri yapılır. Daha sonra en uygun diyet ve beslenme programı düzenlenerek kişiye özel olarak uygulanır.

Danışman olarak gerek iş yoğunluğu gerekse hastalık gibi başka geçerli nedenleri sebebi ile kurumumuza gelme imkanı olmayan danışanlarıma online danışmanlık hizmeti de sunmaktayım. Online danışmanlık kapsamında mail veya telefon yolu ile iletişime geçerek yukarıda kısaca bahsettiğimiz uygulamaları danışanlarıma özel programlar ile uygulamaktayım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR