• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Diyetisyen Okan Gül

Adres :

Kozyatağı Mah. E-5 Yanyol Cad. Ar Plaza C Blok No: 13 Kat: 4 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Gül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytokangul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 472 08 40

Uzman Diyetisyen Okan Gül, birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzün en önemli sağlık sorunlarından biri olan kilo problemi giderek artıyor. Bireyler farklı nedenlere bağlı olarak kilo alıyor. Sağlıksız alınan kilo nedeniyle çeşitli sağlık problemleri de görülmeye başlıyor. Bizler uzman diyetisyen hizmeti vererek değerli danışanlarımıza sağlık hizmeti veriyoruz.

İstanbul danışmanlık sektöründe hizmet veriyoruz. Bizler bu sektörde sağlıklı ve güvenilir hizmet vermek için almamız gereken eğitimleri başarıyla tamamlıyoruz. Aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübe doğrultusunda danışanlarımıza doğru hizmet veriyoruz. Diyetisyen hizmeti almak isteyenler sadece kilo vermek isteyenler değildir. Sağlıklı kilo almak isteyenler, doğru beslenmek isteyenler, sağlık problemine uygun beslenmek isteyenler de hizmet alabilir. Bizler her danışanımız için özel hizmet veriyoruz. Kliniğimizde doğru ve sağlıklı hizmet vermek için öncelikle danışanla görüşme yapıyor, ihtiyaç duyulan testleri uyguluyoruz. Ardından test sonuçlarını değerlendiriyor ve uygun beslenme düzenini oluşturuyoruz.

Her bireyin metabolizma hızı farklıdır. Aynı zamanda bireylerin sağlık durumları da farklıdır. Bu nedenle bireylerin kilo alma ve verme özellikleri farklılık gösterir. Doğru diyetisyen hizmetinin verilmesi için öncelikle inceleme yapılmalıdır. Bizler de doğru ve sağlıklı diyetisyen hizmeti vermek için özenle ve dikkatle hareket ediyoruz. Kadıköy üzerinde bulunan danışmanlık merkezimize gelmek için randevu oluşturabilirsiniz. Randevu almanız hem sizler için hem de merkezimiz için daha doğru olacaktır. Güvenilir, sağlıklı, doğru hizmet için sizler de bizimle iletişime geçebilir, verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR