• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Diyetsiyen Ecem Şahin

Adres :

Yavuz Sultan Selim Mah.meclana Cad. No: 234/1 Kocaeli/ Körfez Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ecem Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytecemsahin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 089 08 54

Whatsapp 2:

0 (535) 089 08 54

Kocaeli danışmanlık hizmeti veren firmalardan biri olarak bu alanda kurulduğumuz günden itibaren, en kaliteli ve en başarılı danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz. Tamamı profesyonel bir kadrodan oluşan merkezimizde, en teknolojik ekipmanı ve yöntemleri kullanarak istediğiniz hizmet kalitesini sizlere yaşatıyoruz.

Kocaeli içerisinde rahat bir şekilde en teknolojik ve en modern araçlar eşliğinde pilatesinizi merkezimizde yapabilirsiniz. Kilo kontrol merkezlerinden biri olarak sizler için ideal kilo programını hazırlıyor ve bu süreçte de sizlere danışmanlık ederek, ideal kilonuza gelmenizi sağlıyoruz. Bu hizmeti hem rehabilitasyon, hem spor hem de diyetisyen hizmetleri ile yapıyoruz. Tüm bu alanlardan destek olarak kilo kontrolü konusunda ve fit görünüm için en ideal isteklere kısa sürede kavuşabiliyorsunuz.

Rehabilitasyon merkezlerinden biri olarak, kilo kontrolü açısından istediğiniz psikolojik desteği de sizlere veriyoruz. En yakın diyetisyen hizmetimiz ile de, istediğiniz kiloya gelmek için en ideal ve en kısa sürede başarıya ulaşan diyet programları ile sizlerleyiz. Uzman diyetisyen eşliğinde gerçekleştirilen tüm bu hizmetlerimiz sayesine sizlerde istediğiniz görünüme hem azminiz hem de bizlerin kaliteli desteği ile kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

Uzman beslenme danışmanı, sağlıklı kilo verme, boyun ağrısı tedavisi gibi hizmetlerimizde maksimum kaliteye ulaşmış durumdayız. Boyun ağrısı çekenler için en ideal masaj ve spor uygulamalarımız sizlere sunulur. Özellikle de boyun düzleşmesinden kaynaklı boyun ağrılarında egzersizleri aksatmadan yapmak en önemli noktayı oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR