• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Fizyoterapist Erkan Kale

Adres :

Raufbey Mah.9537 Sok.saray Plaza Kat-1 No/1 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Kale

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ekale77@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 730 01 99

Whatsapp 2:

0 (505) 629 62 54

Enerji Manuel Terapi Merkezi Fizyoterapist Erkan Kale Osmaniye Merkezde hizmetlerine devam etmekte olup yenilikçi çözümleriyle fark yaratmaktadır.Osmaniye medikal ve tıbbi cihazsektöründe %100 hasta memnuniyeti ile bölgenin öncü ve örnek kuruluşu olan merkezimiz, en zorlu rahatsızlıklara dahi kolayca çözüm üretmektedir.

Fizyoterapi danışmanı, sülük tedavisi, eklem ağrıları tedavisi, sırt ağrıları tedavisi, kulunç ağrısı tedavisi, yüz felci tedavisi, kupa terapisi, menisküs tedavisi, fizik tedavi gibi bütün fizyoterapi uygulamalarını merkezimizde bulabilirsiniz. Kişiye özel geliştirilen tedavilerimizde doktorlarımız gerekli analizleri ve planlamaları yapmakta, en kısa sürede rahatsızlıklarınızdan kurtulabilmenize olanak tanımaktadır.

Osmaniye merkezde en iyi fizik tedavi merkezi olarak hizmet veren işletmemiz yenilikçi çözümleriyle öne çıkıyor. Uzman kadromuz deneyimleri ve profesyonelliği ile misafirlerine özel çözümler üretiyor. Amacımız en doğru zamanda en doğru tedavi yöntemlerini uygulayarak misafirlerimizin rahatsızlıklarından kurtulmaları ve hayatlarının geri kalanında sağlıklı bir yaşam sürmeleridir. Bunun için alternatif tedavi yöntemlerini yakından takip ediyoruz. Dünya genelindeki fizik tedavi gelişmelerini izleyerek bölgemizde ilk uygulayıcısı oluyoruz.

Tedavi merkezimizde her misafirimiz ayrıcalıklıdır. Bunu güler yüzlü hizmet ve hijyenik çözümlerle ortaya koyuyoruz. Misafirlerimize bekledikleri ilgi alakanın çok daha fazlasını sağlayarak güvenlerini kazanıyoruz. Tedavi sürecini bir iş birliğine dönüştürerek hep birlikte sıkıntıların, rahatsızlıkların üstesinden geliyoruz. Kupa tedavisi, sülük tedavisi gibi dünya standartlarında tedavi yöntemlerini başarıyla uygulayıp dermansız dertlere derman üretmeye çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR