• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Fizyoterapist Yasin Aykut Yıldırım

Adres :

Cemalpaşa Mahallesi Ethem Ekin Sokak Çiğdem Apartmanı E Blok No: 11 Kat 2 İç Kapı 4 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Aykut Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasinaykut07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 940 00 00

İlk uygulamaları çok eski çağlara kadar uzanan elle tedavi yöntemlerinden biri olan fizyoterapi tedavi uygulamalarında uzmanlaşmış olan Uzman Fizyoterapist Yasin Aykut Yıldırım, Adana ve bimilyonnokta.com internet adresinde sizlere hizmet etmektedir.

Müşterilerimizin ameliyatsız tedavilerle yaşam kalitesini artırmak için tamamlayıcı tıp uygulamalarından biri olan fizik tedavi hizmetlerini sunmaktayız. Fizik tedavi uygulamaları kişinin sağlık ve vücut yapısına göre şekillenir. Genellikle aylar hatta yıllar sürmektedir. Amacımız, tedavi sürecinde ihtiyacınız olan tüm uygulamaları sizlere sunmaktadır. Sağlık merkezimizin en önemli prensibi müşterilerimizin hak ettiği sağlıklı ve konforlu yaşama ulaşmalarını sağlamaktır. Bunun için mesleğimizdeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlerin taleplerine en hızlı şekilde olumlu bir dönüş sağlamaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizim için çok önemlidir. Modern ve konforlu bir ortamda kişinin ihtiyacına en uygun ve en güncel fizik tedavi yöntemlerini uygulayarak sizlere konforlu bir yaşamı sunmaktayız. Sizleri sağlığınıza ulaştırırken ticari kaygı gütmüyoruz. Uyguladığımız tedaviler sizlerin bütçesini zorlamayacaktır.

Adana fizik tedavi sektöründe dürüst ve ahlaklı iş anlayışımız ve engin deneyimimizle hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz, hizmet alanımızı artırarak Türkiye ve dünyada bilinen bir firma olmaktır. Adana fizik tedavi merkezi sektöründeki önemli bir boşluğu verdiğimiz hizmetlerin kalitesi sayesinde dolduran firmamız, sağlığınıza kavuşacağınızı garanti etmektedir. Daha sağlıklı ve konforlu günler için sizleri fizik tedavi merkezimize davet etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR