• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Pen

Adres :

İstasyon Mah. Gönen Sok. No: 34/b İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Kahraman

E-Posta Adresi :

skahraman940@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 774 43 38

Son yıllarda çok tercih edilen duşa kabin modelleri imalatı, satışı ve kurulumunu yapan firmamız Uzman Pen birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul cam dekorasyon firmaları arasında yaptığı hizmetlerle adından bahsettiren firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetler şöyle sıralanabilir; pvc sineklik, duşa kabin, cam balkon modelleri, sürgülü sineklik hizmetleri. Cam balkonlar günümüzde daha çok kış bahçelerinde tercih edilmekte hem müstakil evlerde hem de yüksek yapılarda kış bahçesi haline getirilip kullanılmaktadır.

Firma çalışanlarımız işlerinin ehli, yıllarca sektörde hizmet vermiş tecrübeli kişilerdir. Sektörde ilk kurulduğu günden bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz bu amaçla çok safa harcamaktadır. İkinci temel hedefimiz olan kaliteli hizmet sunmak adına yine aynı şekilde çok çaba harcanmakta, yeni uygulamalar ve teknolojik gelişmeler sürekli takip edilmektedir. Yapılan her cam balkon için kullanılan malzemeler ve ürünler birinci kalitededir. Firma çalışanlarımız istediğiniz ürünü ürettikten sonra kurulumunu da yapmaktadır. Sonrasında oluşabilecek tüm sorunlar için satış sonrası hizmetimiz de mevcuttur. En kısa zamanda teslimat garantisiyle istediğiniz ürünleri sizlere teslim ederiz.

Firma olarak her zaman en iyi olma yolunda emin adımlar attık. Sektörde lider konumda olan firmamız kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlere uygulanan fiyatlar müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak sorularınızı sorabilir, firmamızı ziyaret ederek de modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR