• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzunpınar Besi Çiftliği

Adres :

Uzunpınar Mahallesi Denizli Caddesi No : 98 Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Açıkgöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

talatogluvet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 660 22 90

Whatsapp 2:

0 (537) 431 04 18

Denizli hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adım atan firmamız etik, ilkeli, güvenilir ve dürüst bir ticari anlayış benimseyerek sektörde var olmuştur. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar cins hayvanları en uygun fiyatlar ile temin edip siz değerli müşterilerimize ulaştırdık. Dolayısıyla gerek damızlık, gerek kesimlik ve kurbanlık, gerekse besilik hayvan temininde yılların kazandırdığı bilgi, deneyim ve tecrübemiz ile sektörde lider bir konuma yükseldik.

Firma olarak sektöründeki faaliyet alanımız kurbanlık, adaklık ve besilik büyükbaş ve küçükbaş hayvan ticareti alım satımıdır. Çiftliğimizde üretimini yaptığımız küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımız sağlıklı ve üstün genetik özelliklere sahiptir. Bununla birlikte her bir hayvanımız veteriner hekim kontrolündedir. Dolayısıyla firmamız hem alanında deneyimli çalışma kadromuz hem de veteriner hekimlerimiz ile hayvan seçimi ve alım satımı konusunda siz değerli müşterilerimize her türlü destek hizmeti sunmaktadır.

Çiftliğimiz güvenilir alt yapısı ve geniş hizmet kapasite olanakları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu bağlamda çiftlik olarak büyükbaş kurbanlık satışı başta olmak üzere helal kesim et satışı, kurbanlık hisse satışı ve günlük taze süt satışı konularında da siz değerli müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Firma olarak yukarıda saydığımız hizmetler ile toplumumuzun geleneksel beslenme alışkanlıklarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz ekseninde geldiğimiz noktadaki başarımızın sürekliliğini sağlayarak pazardaki payımızı arttırmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek öncelikli amacımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR