• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vahide Moda Evi & Terzi

Adres :

Bahariye Mahallesi 1836. Sokak No: 5e İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vahide Başöner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 945 18 87

Vahide Moda Evi &Terzi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katılarak büyüme hızına ivme kazandıran firmalardan. Kurulduğu günden bu güne sayısız başarılı üretime imzasını atan firmamız yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Yöresel kıyafet, bindallı, gelinlik, kına elbisesi, abiye, normal giyim, tamirat işleri ve daha birçok işi bir arada yaparak geniş yelpazeli bir hizmet sunan firmamız, eşi benzeri olmayan bir hizmete sahiptir.

İzmir giyim, sadece özel kıyafet dikimi değil aynı zamanda her şekil kıyafet tamiratı da yapmaktadır. Örneğin bir abiye aldınız ve size geniş mi geldi? Hemen bize getiriyorsunuz ve biz bu abiyeyi daraltıyoruz. Mesela bir pantolon aldınız çok fazla kısa geldi, bu durumda da bize getirdiğiniz pantolonu anında profesyonelce kesip kısaltıyoruz. Yaptığı her işi dört dörtlük yapan firmamız, sadece giyimde değil aynı zamanda perde, yatak örtüsü, çarşaf, kılıf, koltuk yüzleri gibi birçok farklı kullanım amacı olan kumaşın da dikimini yapmaktadır.

Görüp görebileceğiniz en iyi dikime sahip olan firmamız, her geçen gün kendine yeni şeyler katmakta ve genişlemektedir. Her yıl yepyeni dikiş modelleri uygulamak için eğitimlerden geçen tasarımcımız ve diğer çalışanlarımız, özel tasarımlar yapmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşmakta olduğumuz hizmetlerimizi görerek ne kadar başarılı dikim yaptığımıza sizler de karar verebilirsiniz. Bizlere iletişim numaramız üzerinden arayarak ulaşabilir ve kıyafet dikimi için randevu alabilirsiniz. Firmamız yedi yirmi dört makası ve makinası ile hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR