• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Van Kariyer Meslek Eğitim Kursları Akademisi

Adres :

Şerefiye Mah. Ordu Cad. Yıldız İş Merkezi No: 82 Kat: 6 Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Ayhan Vural

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 266 36 65

Whatsapp 2:

0 (542) 569 37 04

Whatsapp 3:

0 (505) 567 90 75

Van Kariyer Meslek Eğitim Kursları Akademisi olarak günümüz şartlarında belge edinmenin önemini biliyor ve bu noktada sizlere güvenli bir hizmet sunmak için gerekli adımları birmilyonnokta.com üyesi olarak atıyoruz. Kurslarımızda istediğiniz alanda bilgi ve tecrübe edinerek belge almaya hak kazanıyor ve gülük hayatınızda birçok alanda kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz alanın uzmanı olma noktasında çok büyük bir adım atmış oluyorsunuz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla aklınızda herhangi bir soru kalmayacak şekilde eğitimler veriyoruz ve tatmin olacağınız bir iş çıkartıyoruz ortaya.

Van eğitim sektöründe önemli olan sadece belgeyi kazandırmak değil yeteri kadar bilgiyi anlaşılabilir bir şekilde sade olarak sunmaktır. Hızlı öğretim teknikleri kullanarak sizlere teknik kabiliyet kazandırmak noktasında büyük çalışmalar sergiliyoruz. Bilgi ve tecrübeyi harmanlayan bir yapı odağı altında bu çalışmalarımızı daha verimli hale getirmek adına gereken özveriyi her zaman gösteriyoruz. Sahte belgelere dikkat edilmesi konusunda ise sizleri uyarmakta fayda olduğunu düşünerek bizden hizmet almanız konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyoruz.

Bizimle iletişime geçerek kursu almanız gereken zaman dilimini öğrenebilir ve kayıt yaptırarak hemen hizmet alma noktasında çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu adımı atmanız dahilinde göreceğiniz ilgi ve alaka konusunda size olan emeğimizi gördüğünüzde zaten memnun kalmama gibi bir sorun yaşamadığınızı rahat bir şekilde görmüş olacaksınız ve bu güveni size sağladıktan sonra tavsiye edilebilir bir firma olduğumuzu da görmüş olacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR