• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Van Kral Evden Eve Taşımacılık

Adres :

Bahçıvan Mah Kazım Karabekir Cad Nur Baba 1.sokak No: 8- E İpekyolu Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevket Akpulat -hikmet Damarseçkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 417 55 23

Whatsapp 2:

0 (530) 460 77 27

Whatsapp 3:

0 (545) 417 55 23

Whatsapp 4:

0 (530) 460 77 27

Van Kral Evden Eve Taşımacılık olarak, lojistik teknolojisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Van Merkez’de hizmet veren firmamız, lojistik konusunda sektörünün lider ve köklü firmalarından bir tanesidir. Lojistik ve taşıma sektöründe çığır açan markamız, sizlerden aldığı güçle her geçen gün giderek güçleniyor, yenileniyor ve sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma düsturumuzla marka adımızı her gün daha yükseklere taşımaya devam ediyoruz. Kaliteli taşıma ve cazip fiyatı ortak noktadan buluşturan markamız, siz müşterilerimizden aldığı büyük destekle ticaret hayatına devam ediyor.

Van Kral Evden Eve Taşımacılık, lojistik ve evden eve nakliyat sektöründe kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılıkta uzman ve güler yüzlü şoför kadromuzla sizlerin yanındayız. Bizlere GSM telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip edebilir ve lojistik alanda firma gelişimimize yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Kalite standartları çerçevesinde olabildiğince makul fiyatlara hizmet sunmayı kendine gaye ve ilke edinmiş olan taşıma firmamız, evden eve nakliyat ve lojistik sektöründe ismini duyurmanın haklı gururunu yaşıyor. Van Kral Evden Eve Taşımacılık, Van Merkez Evden Eve Taşıma ve Lojistik firması olarak hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR