• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Varka Mobilya

Adres :

Bayır Mah. İskele Mevkii Otopark Önü Yalı Cami Altı Yalova » Armutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Varol - Erkan Varol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 410 77 12

Whatsapp 2:

0 (535) 272 20 50

Whatsapp 3:

0 (543) 500 42 87

Mobilya sektöründe hizmet veren Varka Mobilya birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına hitap eden modern mobilya tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde edindiğimiz tecrübe ve birikimi hizmet kalitemize yansıtarak sizlere nitelikli hizmetler vermekteyiz. Bizimi için en önemli şey müşterilerimizin talep ve beklentilerine en ideal şekilde karşılık vermektir. Uzun süre güvenle ve konforla kullanabileceğiniz mobilyalarımızla hizmetinizdeyiz.

Yalova mobilya sektöründe müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmetler vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman ve güler yüzlü ekibimizle sizlerin huzurundayız. Evleriniz ve diğer yaşam alanlarınızı daha nitelikli ve konforlu hale getirmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Her yönüyle sizlere hitap eden mobilyalarımızla kesintisiz olarak huzurunuza çıkmaya devam etmekteyiz. Firma olarak; genç odası, çocuk odası, yemek masası, vestiyer dolap, yatak odası, mutfak dolabı, şezlong, masa sandalye ve daha pek çok tasarımlar sizlerin hizmetindeyiz.

Uzun vadede kullanışlı ve sağlam mobilyaları en kaliteli malzemelerden imal ederek sizlerin istifadesine sunmaktayız. Ticari kazancın ötesine geçerek müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz. Sektörümüzde yenilikçi bir anlayışla mobilya tasarımlarımızı sizlerin istifadesine sunuyoruz. Şıklığın ve kalitenin bir arada sunulduğu mobilyalarımızla sizlere hitap ediyoruz. Firma olarak aracı hizmetler yapmadan doğrudan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımızı sizlerin bütçesine uygun şekilde düzenlemekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimize uygun ödeme koşulları sağlayarak ödeme sürecinde her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR