• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatra Boşnak Böreği

Adres :

Yıldız Mahallesi 206/5 Sokak No: 29/a İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Yıldırım

E-Posta Adresi :

ofy03@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 316 98 73
Vatra Boşnak Böreği olarak;buca boşnak böreği siparişi,buca kilo ile börek siparişi,buca boşnak mantısı siparişi,buca boşnak baklavası siparişi,buca ev yapımı baklava siparişi,buca cevizli baklava siparişi,buca bayram baklavası siparişi,buca börek salonu,buca meşhur boşnak böreği,buca alo paket boşnak böreği siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

İzmir yeme içme ve eğlencesektörünün bir numarası siz değerli müşterilerine hizmet sunabilmek adına yoğun çaba sarf etmeye devam ediyor. Firmamız geçmişten bu güne kadar yeme içme ve eğlence sektörünün bir numaralı isimleri arasında yer alıyor. Hizmetlerimizde üstün kalite sayesinde rakiplerimizi geride bırakmayı başarıyoruz. Kalitemizden taviz vermeden attığımız adımlar ile hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Hedefimiz öncü firma olabilmektir.

Yeme içme ve eğlence sektöründe gerçekleşen bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yenilikler ve gelişmeler sayesinde sürekli olarak yeni ürün seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimiz için özenle hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel yiyeceklerde kullanmış olduğumuz malzemeler sağlık şartlarına son derece uygundur. Malzemelerimizin denetimi sürekli olarak sağlanmakta ve müşterilerimizin sağlığı garanti altına alınmaktadır. Yiyecekleri hazırlayan profesyonel ekibimiz sektörün en tecrübeli ve başarılı isimlerinden seçilerek bir araya getirilmiştir. Ekibimizin başarısı sayesinde bulunduğumuz noktaya geldiğimizi asla inkâr edemeyiz. Firmamız yiyecekleri hazırladığı mutfağı da sürekli olarak hijyenik şekilde sizlerin denetimine sunmaktadır. Dilediğiniz zaman mutfağımızı ziyaret edebilir ve denetime tabi tutabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yiyeceklerimize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca toplu siparişlerinizde indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Dönem dönem gerçekleştirmiş olduğumuz kampanyalardan haberdar olabilmek adına internet sitemizi takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz sıcak şekilde bulunduğunuz konuma getirilecektir. Ayrıca sipariş hizmetimiz son derece hızlıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR