• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vefa Petshop

Adres :

Mezopotamya Mah. Musa Anter Cad. No: 33 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysi Kabayer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 144 40 21

Diyarbakır evcil hayvan sektöründe hizmet sunan Vefa Petshop birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Hayvanlar şüphesiz ki hem dünyaya hem de insan hayatına çok büyük bir renk katmaktadır. Varlıklarının güzelliğini anlatmaya kelimelerin yetmediği bu özel canlılarında doğal döngüleri içerisinde de ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Böylelikle sağlıklı bir ömür sürerken de aranızda da çok özel bir bağ kurabilirsiniz. Bir evcil hayvan sahibi olmak başka bir deyiş ile de şahane bir dosta sahip olmak olarak da tanımlayabiliriz. Masum ve sevgi dolu yürekleri içinde de sevginin farklı bir boyutu saklıdır. Yavaş yavaş bağ kurulmaya başlanması ile de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Bu değerli sevgiyi veren evcil hayvanların ise genel olarak ihtiyaçları barınma, su, beslenme olarak karşımıza çıkmaktadır. Beslenmeleri için uygun gıda ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Balık severler için aradıkları akvaryum; kedi sevenler için ise kedi kumu ve maması; kuş sevenler için kafes, yem, oyuncak gibi pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Yaş mama, kedi maması ve petshop ürünleri seçenekleri ile de rahatlıkla inceleyerek sonrasında da devam edebilirsiniz. Size en yakın petshop dükkanına sahip olabilmek içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Nasıl ve nereden alırım sorularını aklınızdan geçirmeden gelebilir ve en iyi dostunuzu mutlu edecek olan ürünü seçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorularında yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR