• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vefa Sanat Akademi

Adres :

Site Mahallesi Diriliş Caddesi No: 19 34760 Ümraniye / İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Yavaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vefasanatakademi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 081 20 01

Günümüzde eğitim, modern çağ ve yaşam ile bağ kurmanın en önemli yoludur. İnsanı insan yapan en temel özelliklerden biri de sürekli araştırmak ve öğrenmek istemesidir. Bunun farkındalığında olan toplumlar, çocuklar için eğitimi zorunlu hale getirmişlerdir. İstanbul eğitim sektöründe faaliyet gösteren Vefa Sanat Akademi olarak bizler, ağaç yaş iken eğilir atasözünden yola çıkarak, aydınlık geleceğe giden yolun, gençlerimizin iyi bir eğitim almalarından geçtiğini biliyor ve önemsiyoruz. Bu bilinçle eğitim ve sanat anlamında ihtiyaç duyulan kaliteyi sunabilmek amacıyla işimizi büyük bir aşk ile yapıyoruz.

Piyano, keman, gitar, resim, geleneksel Türk ebru sanatı, satranç, yaratıcı drama dersleri, temel sanat dersleri yanında modern çağın gereklerine uygun olarak lego mindstorms Ev3 ile robotik kodlama eğitimlerimiz, alanında uzman öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir. Amacımız eğitmek, işimiz eğitim olduğu için üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle hareket ederek; eğitim, sanat ve teknoloji alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yenilikleri verdiğimiz eğitimlere entegre ederek, eğitim kalitemizi sürekli arttırıyoruz.

Uzmanlar ve yapılan araştırmalar ortaya koymaktadır ki; çocuk yaşlarda müzik, resim, tiyatro gibi yetenekli oldukları alanlarda özel eğitim alan ve sanata yönelen çocuklar, ileriki yaşamlarında hem eğitim hayatlarında hem de sosyal yaşamlarında çok daha başarılı ve topluma faydalı bireyler olmaktadırlar. Çocuklarınızı daha küçük yaşlarda ilgi ve yeteneklerinin keşfedilmesi ve sanatın dallarına yönlendirilmesi konusunda Vefa Sanat Akademi’sine getirebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile sunulan kaliteli eğitimin adresi Vefa Sanat Akademi’sine sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR