• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Venedik Beauty

Adres :

Şehit Osman Avcı Mah. Kaplan Cad. 3k Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Kılınç - Ahmet Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ervagns45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 207 61 96

Whatsapp 2:

0 (545) 600 58 59

Biz kadınlar, gelişen ve değişen güzellik standartlarına ayak uydurmak konusunda her zaman biraz zorlanırız. Bir sene belli bir saç kesimi ya da rengi moda iken, diğer sene çok daha farklı ve cesaret edemeyeceğimiz bir şekil ve renk moda olabiliyor. Biz Venedik Beauty olarak, sizlere günün en yeni ve güzel trendlerini en iyi şekilde uygulamak için hizmet veriyoruz. Kusursuz kalite anlayışımız sayesinde de her zaman mükemmel sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektörü dendiğinde, kaliteli hizmet ve kusursuz uygulama anlayışı ile akıllara ilk gelen güzellik merkezlerinden olmanın sevincini yaşıyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla, her uygulamayı kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güzellik merkezimiz saç kaynağının yanı sıra pek çok farklı hizmet vermektedir. Kaş kontüründen manikür pediküre, kalıcı ojeden kalıcı makyaja, dudak kontüründen ipek kirpiğe kadar güzelliğinize güzellik katacak pek çok uygulamayı büyük bir profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.

İşletmemizin en büyük misyonlarından biri, siz değerli müşterilerimize kusursuz ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bunun için kullandığımız her türlü cihaz ve makineyi güvenlik ve kalite kontrol standartlarına uygun üretim yapmış markalardan alıyoruz. Aynı zamanda alanında deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız ile de her uygulamada kusursuz sonuç elde ediyoruz.

Sizler de bu kaliteli hizmet anlayışından bir an evvel faydalanmak istiyorsanız, sizleri güzellik merkezimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR