• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vildan Manikür Pedikür Salonu

Adres :

Emirbeyazıt Mahallesi Hasan Ercan Caddesi Armağan Apartmanı No: 13/2 Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vildan Kandemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 286 46 35

Vildan Manikür Pedikür Salonu birmilyonnokta.com üyesi olan ayrıcalıklarından yararlanan işletmelerdendir. Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı, güzel ve etkileyici bir görünüme sahip olmaları için, belirli zaman aralıklarıyla birçoğumuzun yaptırdığı profesyonel bir uygulamadır. Manikür ile el tırnaklarımızın bakımınızı yaparken; pedikür ile ayak ve ayak tırnaklarınızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için kaliteli, başarılı ve farklı bakımlar yapmaktayız. Bakımlı ve daha sağlıklı görünümlere sahip olmak için düzenli egzersiz, diyet, kişisel bakım gibi birçok yöntemlere başvurmaktayız. Manikür ve pedikür bu bakımlarımızdan en önemlilerindendir.

Güzellik ve bakım konusunda alanındaki en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen salonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Muğla güzellik merkezi sektörüne olan katkılarımızdan siz değerli müşterilerimizin iyi bir şekilde yararlanması için alanımızdaki yenilikleri takip ediyor ve salonumuzda bu yenilikleri uygulamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hijyenik, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak, ferah ve serin atmosferde güler yüzlü ve işinin ehli olan çalışanlarımızdan sizler de hizmet almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. El ve ayaklarınızdaki ölü etleri temizleyen, derinizi yumuşatan tırnaklarınızı tedavi eden manikür ve pedikür sadece iyi hissettirmekle kalmaz özgüveninizi ve bakış açılarınızı da artırmaktadır.

Hem güzelleşip hem de daha sağlıklı bir görünüme sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sadece manikür pedikür değil güzellik merkezlerinde uygulanan birçok alanda da hizmet vermekteyiz. Salonumuza özgün olan bir takım özel bakımlarımızdan ve hijyenik, pratik ve dikkatli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR