• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Motosiklet Bakım Onarım Servisi

Adres :

Bahar Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. 2. Gül Sok. No: 6 ( Eski Tavuk Pazarı Genç Osman ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Taşçıoğlu

E-Posta Adresi :

vipmotor16@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 997 62 80

İşletmemiz Vip Motosiklet Bakım Onarım Servisi ailesi olarak farklı markalardaki motosikletler için gerekli olan bakım servisini sağlıyoruz. Motosikletiniz için aklınıza gelebilecek pek çok bakım onarım hizmetini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Bursa motosiklet servisi piyasasında, her zaman doğru ve nitelikli hizmet sunarak, farkımızı ortaya devam ediyoruz.

Her zaman kaliteli ve doğru hizmet sunmayı amaçlayan şirketimiz, gerek işletmemizde gerek ise sizlerin ihtiyaç duyduğunuz yerlerde yardımınıza koşuyor. Gerek yol yardım hizmetlerini gerek ise teknik arızaları büyük bir profesyonellikle sürdürüyoruz. Alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz. Teknik servis hizmetimizde her zaman parça değişimi gereken durumlarda kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullanıyoruz.

Vip Motosiklet Bakım Onarım Servisi ailesi olarak öncelikli hedefimiz işimizi belli bir disiplin ve ciddiyet çerçevesinde sürdürmektir. Bu amacı gerçekleştirmek doğrultusunda her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Aynı zamanda her görev arkadaşımız sorumluluk bilinci doğrultusunda görev yapmaktadır. Bizi tercih eden her müşterimize bu doğrultuda yaklaşıyoruz.

İşletmemiz her zaman müşterilerimizin duyduğu memnuniyete büyük önem vermektedir. İşletmemizden aldığınız hizmetler doğrultusunda memnuniyet duymanız bizim için çok önemlidir. Bu bilinci büyük bir tecrübe birikimi sayesinde geliştiren işletmemizde her zaman işimizi ciddiyetle sürdürüyoruz. Sizler de motosiklet bakım onarımı için alanında güvenli, profesyonel, disiplinli bir yerden hizmet almak istiyorsanız sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. Detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR