• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Örnek Akademi

Adres :

Şehit Cahar Dudayev Caddesi No: 66 Ataşehir/istanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Düzgün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ornekakademivip@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 779 77 41

Whatsapp 2:

0 (553) 779 77 41

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren Vip Örnek Akademi kurumu olarak bizler ortaokul seviyesinden başlamak üzere lise ve üniversite hazırlık dönemlerine yardımcı olması amacıyla İstanbul eğitim sektöründe son derece nitelikli bir hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Çocuklarınızın daha iyi bir eğitim aldığından emin olmanızı sağlayacak olan kurumumuz bünyesinde alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte çocuklarınızdan en yakından ilgilenme fırsatını da dengeli bir şekilde korumakta olduğumuz öğrenci sayılarımız sayesinde başarabiliyoruz. Uzman eğitmenlerimizin öğretim yöntemlerinde benimsediği yenilikçi anlayışlar sayesinde çocukların eğitim süreçlerinde aldığı bilgilerin daha kalıcı olmasını sağladığı çalışmalarımızda sizlere kaynak kitaplar konusunda da aynı anlayışla hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Her biri uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılmış olan kaynak kitaplarımızda yer verilen bilgilerin tamamının güncel olduğundan emin bir şekilde sizlere hizmet verildiğini de garanti altına alıyoruz. Bu sayede öğrencilerin hazırlanmakta olduğu sınavlarda kendilerine en iyi şekilde güvenerek rahat bir biçimde sınavlara girip dilediği sonuçları almasını da mümkün hale getiriyoruz. Geniş kadromuz sayesinde tüm öğrencilerimizle birebir ilgilenme fırsatı bulabildiğimiz kurumumuzda sizlerin taleplerine en kısa sürede cevap verebiliyoruz.

Eğitimlerimiz sırasında sadece sınıflarda verilen tekdüze eğitimlere ek olarak yenilikçi eğitim anlayışının bir gereği olan çok sayıda farklı öğretim uygulaması ile birlikte sizlerin en kaliteli şekilde hizmet almasını da mümkün hale getiriyoruz. Her geçen gün daha da büyüyen kadromuz ve gelişen eğitim anlayışımızla sizleri de kurumumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR