• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Sınıf Eğitim Danışmanlık

Adres :

Oğuzlar Mahallesi 1397 Nolu Cadde No: 11 Balgat Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Aldemir

E-Posta Adresi :

tugbameldathm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 567 46 54

Whatsapp 2:

0 (553) 567 46 54

Ankara eğitim sektörü içerisinde kurulmuş olan firmalardan biri olarak, bu özel ve çok önemli işte profesyonelliğimizi konuşturuyoruz. Özel derslerden, kurslara; özel danışmanlıklardan, öğrenci koçluğuna kadar alanımızda çalışan uzman kadro ile birlikte başarıya giden yolda yanınızda oluyoruz.

Ankara içerisinde özel ders arayışında iseniz ve bu konu da en ideal, en uygun fiyatlı ve en iyi kadrodan hizmet almak için bizleri hemen arayabilirsiniz. Matematik özel ders hizmeti veren öğretim görevlilerimiz bu konuda öğrenciye yönelik eğitim vermektedir. Her öğrencinin matematik düzeyi farklı olduğu için, bu konuda öğretmenlerimiz öğrenci seviyesine inerek onun açıklarını kapatmaya çalışır.

Çankaya içerisinde kpss hazırlık kurslarından biri olan eğitim kurumumuz, en ideal kpss hazırlık programı ve kaynakları ile sizlerledir. En iyi öğrenci koçluğu yapan firmalardan biri olarak, sınav stresi, sınav kaygısı ve heyecan gibi sorunların üstesinden bu alanda eğitim almış koçlarımız tarafından geliyoruz. Sizlerde tüm bu hizmetleri en iyilerden almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Özel ders nereden alabilirim diyenler için ilk tercih bizler olmaktayız. En uygun fiyata özel ders verenlerden biri olarak hem hazırlık kurslarında, hem özel derslerde yanınızda oluyoruz. Koç destekli eğitim veren firmalardan biri olduğumuz için sizlerin her durumunda hemen destek olabiliyoruz. Kaliteli ve uygun fiyata hizmet kalitesi için hemen kadromuz ile tanışmak için sizleri eğitim merkezimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR