• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vizyon Buharlı Koltuk Yıkama

Adres :

Siirt/merkez Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Minaz

E-Posta Adresi :

siirtvizyonbuharlikoltukyikama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 184 75 28
EV VE KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETİ
YENİ NESİL TEMİZLİK
ÜCRETSİZ BUHAR UYGULAMASI
ANTİBAKTERİYEL
HİJYEN GARANTİSİ
Koltuk takımlarından yatak gurubu ürünlerinize kadar yıkamamızı istediğiniz eşyalarınızı yıkayıp temizliğini sağlamaktayız.Evlerinizdeki koltukların, sandalyelerin ve yatakların temizliği yanı sıra araba koltuklarınızı da yıkamaktayız. Evlerinizdeki ya da iş yerlerinizdeki temizlenmesini istediğiniz eşyanızı yerinde temizlik hizmeti anlayışı ile bir yere taşımadan olduğu yerde yıkamakta sizleri mağdur etmemekteyiz. Yıkama işleminde kullandığımız temizlik ürünlerimiz eşyalarınıza zarar vermeyen kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın rengini soldurmadan lekelerini çıkaracak özellikle deterjanları kullanmaktayız.

Eşyalarınızdaki bakteri, toz, ve lekeleri ortadan kaldırmakta ve size ilk günkü hali gibi teslim etmekteyiz. Temizliği yapan çalışma arkadaşlarımız iş ahlakına sahip saygılı bireylerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti en uygun fiyata gerçekleştiren bir firma olduğumuzu ve müşteri memnuniyetimizin oldukça yüksek olduğunu bilmenizi isteriz. Koltuklarınızın temizliğini kumaş cinsine göre temizlik ürünleri ve makinaları kullanmaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde koltuk ve diğer eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Koltuk yıkama hizmeti dışında yaptığımız hizmetlerden araç yıkama ve yatak yıkama hizmetlerinde de yerinde temizlik yapmakta ve son teknoloji makinalar kullanmaktayız. Yıkanması imkansız gibi görünen yataklarınız bizler sayesinde ilk alındığı zamanki gibi tertemiz olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği güveni boşa çıkarmamak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekte ve her geçen gün üretmeye de devam etmekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek kaliteli hizmeti uygun fiyata almış olacağınızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR