• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vizyon Fotoğraçılık

Adres :

Turgut Özal Bulvarı No-38 Hatay Hassa Hatay » Hassa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Aksoy

E-Posta Adresi :

locko-man@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 355 93 84

Whatsapp 2:

0 (543) 355 93 84

Hatay basın yayın sektörünün tercih edilen yüzü Vizyon Fotoğrafçılık olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllar hizmet vererek artık değerli vatandaşlarımız tarafından tanınır hale gelmiş bulunmaktayız. Bizimle çalışmak isteyen değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemli. Biz, bu memnuniyeti daima yüksek tutmak adına çalışmalarımızda hataya ve eksikliğe yer vermiyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Çünkü biz işimizi seviyoruz.

Fotoğraf çekmeyi seven, ilgiyle yapan ekibimizle bir araya gelerek hizmet vermeye başladık. Sizlerin en özel ve en mutlu anlarında yanında olarak en güzel kareleri sizler için fotoğraflıyoruz. Stüdyo çekimleri, doğa çekimleri, nişan çekimleri, düğün çekimleri, davetiyeleriniz için çekimler, doğum günü çekimleri ve buna benzer özel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Gelecek yıllarınıza en güzel anıları bırakmanız için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalar yapıyoruz. Fotoğrafçılık alanında müşterinin ne istediğinin önemli olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin isteklerinin gerçekleşmesine dikkat ediyoruz.

Biz, yıllardır en iyi hizmeti verdik. Bugünden sonra da en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimler, yılların tecrübesi, mesleğimize olan ilgi ve alakamız sayesinde değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek daha iyi işler gerçekleştirmeye gayret edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve neşeli ekibimizle bu sektörde her zaman hizmetinizde olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR