• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volkan Oto Fren Servisi Yol Yardımı

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi 3.blok No 42 Havza Samsun Samsun » Havza

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Kar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 714 80 55

Whatsapp 2:

0 (537) 487 50 33

Whatsapp 3:

0 (543) 769 79 03

Samsun oto servis ve tamirhane sektörünün önde gelen ismi olarak değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Firmamızda görevli ekibimiz çözüm odaklı hareket ettiği için çalışmalarımızı kısa sürede tamamlıyoruz. Kısa sürede tamamlanan çalışmalar sayesinde hem sizlerin hem de firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Biz, yılların bilgi ve birikimi sayesinde çalışmalarımızı eksiksiz olarak tamamlamaya gayret ediyoruz. Sizler de aracınız için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Tam donanımlı firmamızda araçlarınız için detaylı hizmet veriyoruz. Aracınızın marka ve modeli fark etmeden ihtiyacınız doğrultusunda çalışmalar düzenliyoruz. Gün içinde aracınız sayesinde birçok işinizi kolaylıkla halledebilir, ulaşım sorunu yaşamadan zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Aracınız farklı sebeplerden dolayı arızalanabilir. Bu arızalanma sonucunda şehrimizde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Öncelikle aracınızın muayenesini yapıyor, sorunun nerede olduğunu tespit ediyor ve gerekli tamir, bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Aynı zamanda aracınızla yolda kaldığınız zaman ekibimizi 7/24 arayabilir, yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Biz, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ekibimizle birlikte her zaman plan ve program eşliğinde hareket ediyoruz. Çalışmalarımızda hataya yer vermemek adına kalite standartları içinde müşteri haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalar düzenliyoruz. Çalışkan, azimli, yeniliğe açık, güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle bu alanda araçlarınız için hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR