• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Volkan Tekel Şarküteri

Adres :

: Adnan Kahveci Mah İnönü Cad. B Blok 85/5 Beylikdüzü / İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Yücetürk - Volkan Yücetürk

E-Posta Adresi :

suleymanyuceturk1967@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 365 66 27

Whatsapp 2:

0 (532) 220 30 08

Volkan Tekel Şarküteriailesi olarak sektörde parmakla gösterilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Geniş müşteri topluluğumuza kaliteli hizmet ulaştırmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve daha da büyüyoruz. Doğru yöntemlerle de ekonomik alışverişinizin vazgeçilmezi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti için 7/24 özenle hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Etik ve ahlaki değerlerden taviz vermeden yenilikçi anlayışla yolumuza devam etmekteyiz. Birçok firmanın örnek aldığı çalışmalarımıza tanıklık etmek için istediğiniz zaman marketimizi ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş hizmetimizi ileriye taşıyarak servis imkanı sunuyoruz. Bu sayede oturduğunuz yerden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ev ve iş yerlerine hizmetimiz devam etmektedir. istanbul beylikdüzü en yakın tekel market,istanbul beylikdüzü gece açık tekel bayi,istanbul beylikdüzü alkollü içecek satışı,istanbul beylikdüzü kuruyemiş çeşitleri,istanbul beylikdüzü şarküteri ürünleri satışı,istanbul beylikdüzü sigara satış noktası,istanbul beylikdüzü evlere alkol siparişi,istanbul beylikdüzü evlere alkol servisi,istanbul beylikdüzü en yakın tekel bayi,istanbul beylikdüzü alkol meze çeşitleri, istanbul beylikdüzü açık tekel arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alo paket servisimiz 24 saat devam etmektedir. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı dilediğiniz saatte bize bildirebilirsiniz. Sorunsuz ve hızlı teslimatımızdan oldukça memnun kalacaksınız.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle güvenli ve kaliteli alışverişin vazgeçilmez ismi olmaya devam etmek için çalışmalarımıza özenle devam ediyoruz. Evden çıkmadan alışveriş yapma fırsatının keyfini sürmek için istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Meze, alkol, meşrubat, ekmek, çerez, damacana su, gibi tüm ihtiyaçlarınızı sipariş vermeniz mümkün. Tekel market evlere servis hizmetimiz yoğun ilgi görüyor. Sizler de dilediğiniz zaman pratik alışveriş imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı sizleri bekliyor. En hızlı şekilde hazırlanan ürünleriniz en kısa sürede teslim edilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR