• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vural Metal Yapı Dekorasyon

Adres :

Aşık Veysel Mahallesi 4003 Sokak No: 13/2 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Vural - Yüksel Vural

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusuf@izmirvuralmetal.com

Whatsapp 1:

0 (541) 410 88 59

Whatsapp 2:

0 (536) 651 86 44

Birçok yapının temelini oluşturan ve sağlamlığını sağlayan metal maddeler, usta ellerden çıktığında seneler boyu kullanım rahatlığı sağlar. Biz Vural Metal Yapı Dekorasyon ailesi olarak, birçok alanda verdiğimiz farklı hizmetler sayesinde İzmir metal dekorasyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Müşterimizin isteklerini her zaman göz önünde bulundurmamız sayesinde, doğru ve kusursuz işlere imza atmaya devam ediyoruz.

İşletmemizde pek çok farklı hizmeti müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Çelik çatı imalatından, pencere korkuluk imalatına, otomatik demir kapıdan, çelik kapı imalatına kadar pek çok farklı metal yapı alanında sizlere hizmet veriyoruz. İmalatını yaptığımız tüm ürünlerin hammaddesi son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Bu sayede her ürünü gönül rahatlığıyla yıllarca kullanabilirsiniz.

Vural Metal Yapı Dekorasyon ailesi olarak her zaman disiplin kuralları doğrultusunda üretim yapmaktayız. Aynı zamanda alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız, sizler için en doğru ve çözüm odaklı önerileri sunmaktadır. Bunun yanı sıra montaj işlemlerini de son derece doğru ve verimli biçimde gerçekleştirerek mükemmeliyetçilik ilkemizden asla ödün vermiyoruz.

İşletmemizin en temel hedefi, bizleri tercih eden müşterilerimize her zaman nitelikli hizmet sunmaktır. Bu hizmeti verimli biçimde gerçekleştirmek için tüm çalışma arkadaşlarımızla gereken özeni fazlasıyla gösteriyoruz. Sizler de yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz farklı hizmetler için alanında profesyonel bir şirketten yardım almak istiyorsanız, işletmemizde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR