• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wanbubu Petshop

Adres :

Alikahya Atatürk Mah. Sanayi Cad. Kavanium İş Merkezi 5/a No: 12 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Altıparmak

E-Posta Adresi :

info@atas.ltd

Whatsapp 1:

0 (501) 324 41 52

Whatsapp 2:

0 (553) 486 40 68

Whatsapp 3:

0 (533) 376 28 59

Whatsapp 4:

0 (542) 590 41 52

Hayvan dostlarımız için hizmet vermekte olan Wanbubu Petshop birmilyonnokta.com un üyesidir. Kocaeli evcil hayvan firmaları her geçen gün artmaktadır. Günümüzde hayvan sahiplenmelerde de büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu artışın olmasında sosyal sorumluluk projelerinin payı büyüktür. Firmamızda siz değerli hayvan sever müşterilerimize; kuşyemi, kedi ve köpek maması, pet malzemeleri ve toplu mama sipariş hizmetlerini sunuyoruz. Tüm İzmit için hizmet vermekteyiz. Hayvanlarımız için çeşit çeşit aksesuarlar, hayvan yatakları, kafesler, evcil hayvan oyuncakları, çeşit çeşit kedi ve köpek evleri firmamızda bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz en kaliteli ve zararlı içerik barındırmayan ürünlerdir.

Firmamız geniş bir alan içinde, her ihtiyacını karşılayacağınız bir firmadır. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimizin memnun olması için en kaliteli hizmeti sunmaya çalışırız. Yıllardır sektöre emek veren firmamız müşterilerimizin güvenini de kazanmıştır.

Firmamız uzun süredir evcil hayvanlar için müşterilerimiz hizmet vermektedir. Sektörde sözü önemsenen bir firma olan firmamız var olan yerini korumak ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bir süredir müşterilerimizin talebi il alo sipariş hattımız da çalışmalara başlamıştır. Bizlere whatsapp hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Geniş servis ağımız ile en kısa sürede siparişinizi adresinize ekip arkadaşlarımız teslim ederler. Tek tek ya da toplu olarak istediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz. Hayvan sever müşterilerimiz için en uygun fiyattan hizmetlerimizi sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR