• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Wash İnn Car

Adres :

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No: 47 Folkart Towers B Kule Bayraklı / İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Mutlu - Ahmet Yantut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ramazanmutlu89@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 480 58 42

Whatsapp 2:

0 (541) 410 73 54

Whatsapp 3:

0 (538) 480 58 42

Whatsapp 4:

0 (541) 410 73 54

İzmir’in Bayraklı ilçesinde faaliyet göstermekte olan Wash İnn Car olarak bizler oto yıkama alanında profesyonel bir anlayışla sizlere oto kuaför ve bakım hizmetleri noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yepyeni bir hizmet anlayışını araç yıkama sektörü içerisinde getirmiş olan firmamızın geniş oto yıkama alanı içerisinde araç yıkamanın dışında pek çok konuda siz müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. İzmir otomotiv sektöründe araç yıkama ve bakımı ile ilgili tüm hizmetleri kendi bünyesinde toplamış bir firma olarak sizlere hizmet vermeyi de sürdürüyoruz.

Firmamızın kapalı alanları dahilinde araçların hiçbir şekilde dış etkenlere maruz kalmadan en iyi şekilde yıkanmasını gerçekleştiren Wash İnn Car olarak bizler boya koruma, çizik giderme, oto kuaför gibi faaliyetlerin ortaya konmasını da sağlıyoruz. Cila işlemlerinin de yapıldığı firmamızın hizmetleri arasında aracın iç dekorasyonuna ve bakımına yönelik olarak koruma, kaplama ve değiştirme gibi çalışmaları da sizler için yapabiliyoruz. Aksesuar temini noktasında da destekçiniz olarak her zaman sizlere en yüksek kalite standartlarına sahip araçlarla ilgili rehberlik edebiliyoruz.

Detaylı temizlik hizmetlerimiz sayesinde aracınızın derinlemesine temizlendiğinden emin şekilde sizlere nano teknolojik ürünlerle en iyi şekilde hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat boyunca destek alabileceğiniz firmamızda filolara yönelik olarak da temizlik hizmetlerinin çok uygun fiyatlarla verilmesini sağlayabiliyoruz. Çok kısa servis süreleri ile sizlerin en yüksek düzeyde memnun kalacağı çalışmaları sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR