• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Western Union Bayrampaşa

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No: 20/a ( Bankalar Caddesi ) İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Beşkardeş Topayan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meryemtopayan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 567 18 81

Whatsapp 2:

0 (535) 584 03 24

Whatsapp 3:

0 (545) 942 30 75

İstanbul’da birçok farklı alanda hizmet veren işletmemiz Western Union Bayrampaşa birmilyonnokta.com üyesidir. Ülkemizde ve dünyada yıllardır etkinliğini sürdüren Western Union bir uluslararası finansal hizmet kuruluşudur. Dünyada yüzlerce farklı şubeye sahip olan bu kuruluşun kollarından biri olan firmamız İstanbul hizmet sektöründe çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Western Union Bayrampaşa olarak, bizlere danışan herkese maksimum oranda yardımcı oluyor ve kaliteli hizmet süreçleri sunuyoruz. Bu doğrultuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazıları; yurtdışı para gönderim hizmetleri, oturma izni işlemleri, yabancı çalışma izni uzatma işlemleri gibi pek çok hizmet sunmaktayız. Süreç boyunca her zaman şeffaf ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Şubemiz, uluslararası bir finansal hizmet ve danışmanlık kuruluşu olmasından dolayı faaliyetlerini en yüksek seviyede sunmaktadır. Kalite standartları göz önünde bulundurularak verilen hizmetlerde süreç oldukça hızlı ve hatasız ilerlemektedir. Bu sayede yurtdışı bağlantılı birçok işlem için şubemizden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Başta para transferi olmak üzere birçok farklı konuda sizlere hizmet sunmak için standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz.

Sizlere hızlı, sorunsuz ve güvenilir finansal destek sunmak şubemizin en büyük hedefi ve isteğidir. Her koşul ve hizmette aynı yüksek standart anlayışından ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler de uluslararası kalite standartlarında, yurtdışı kaynaklı finansal hizmet veren kurumlar arasında güvenilir bir adres arıyorsanız sizlere memnuniyetle hizmet vereceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR